Czy pasemka na włosach są jeszcze modne?

Każdy fryzjer wie, jak wiele jego klientek zainteresowanych jest zrobieniem pasemek. To ciągle popularny wybór, zwłaszcza wśród osób, którym do twarzy z taką fryzurą. Ale jak wyglądają najnowsze trendy w koloryzacji, jeśli chodzi o pasemka? Czy moda na nie trwa, czy już przeminęła?

Pasemka tradycyjne, pasemka w nowym stylu

Szybki przegląd czasopism fryzjerskich i zdjęć z pokazów fryzur nie pozostawia wątpliwości. Balejaż na stałe zagościł w repertuarze kolorystycznym fryzjerów damskich, a bywa, że nie stronią od niego również panowie, o ile jest subtelnie wykonany. Koloryzacja włosów z wykorzystaniem balejażu ciągle święci triumfy, zmienia się jedynie jej charakter. Chodzi tu głównie o sposób łączenia kolorów, przejścia pomiędzy różnymi odcieniami czy ilość pasemek na włosach.

Dyskretne pasemka? Tak, to możliwe!

Niektóre kobiety wahają się przed decyzją o zrobieniu pasemek, obawiając się, że efekt będzie daleki od oczekiwanego. Trudno się temu dziwić – po wyjściu od fryzjera chcemy wyglądać modnie i elegancko, a nie budzić wśród przechodniów zdziwione spojrzenia. Ale nie ma się czego obawiać! Nowoczesna koloryzacja włosów https://annastefanko.pl/koloryzacja-wlosow/ oferuje kobietom możliwość uzyskania delikatnych, nienachalnych refleksów na włosach. Nie ma to nic wspólnego z nieumiejętnie wykonanym balejażem. Warto jednak w tym celu korzystać z farb wysokiej jakości lub upewnić się, że wybrany fryzjer ich używa.